Експертиза: на тілі вбитої Ірини Ноздровської було ДНК підозрюваного Юрія Россошанського - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 33.28
Експертиза: на тілі вбитої Ірини Ноздровської було ДНК підозрюваного Юрія Россошанського

Волинь-нова

Експертиза: на тілі вбитої Ірини Ноздровської було ДНК підозрюваного Юрія Россошанського

У поліції розповіли деталі вбивства Ноздровської і як Россошанський намагався їх обдурити

Підозрюваний Юрій Россошанський визнав себе винним у вбивстві правозахисниці Ірини Ноздровської, але у вчиненому не розкаюється. Про це на брифінгу повідомив заступник голови Нацполіції В'ячеслав Аброськін, повідомляє Еспресо.TV.

Він розповів, що поліція досліджувала рух Ноздровської від офісу на вулиці Банковій до станції метро "Героїв Дніпра" і села Демидів. За його словами, у перші дні після вбивства поліція допитала сім'ю Россошанських. Тоді родина дала покази, що в день вбивства швидко лягла спати. Але згодом слідство встановило, що родина надала неправдиві свідчення.

Вийти на сім'ю Россошанських допомогли технічні засоби.

Аброськін наголосив, що вийти на сім'ю Россошанських допомогли технічні засоби. Зокрема, поліція проаналізувала телефонні розмови членів сім'ї. За словами Аброськіна, трафік зріс в день винесення вироку сину Россошанських. Потім такий же стрибок був зафіксований 29 грудня - у день вбивства Ноздровської.

"Ми побачили, що з'єднання матері по телефону активно продовжувалося з 18 год. до глибокої ночі. Також було встановлено, що Юрій Россошанський був відстуній вдома кілька годин", - зазначив Аброськін.

Россошанський повністю визнав свою провину та відтворив картину вбивства.

Він також наголосив, що підозрюваний Россошанський повністю визнав свою провину та відтворив картину вбивства. Россошанський вказав місце вбивства, а також механізм нанесення ушкоджень, що співпадає з висновком судмедекспертизи.

"Він (Россошанський, - ред.) не до кінця усвідомлював, що зробив. Але каже, що ніколи у вчиненому розкаюватися не буде", - сказав заступник глави Нацполіції.

Загалом було призначено понад 70 експертиз. Перші результати знайшли рештки ДНК Россошанського на тілі вбитої Ноздровської.

Призначено понад 70 експертиз. Перші результати знайшли рештки ДНК Россошанського на тілі вбитої Ноздровської.

Також Аброськін розповів, що син Россошанського збив на авто сестру Ноздровської, внаслідок якої вона загинула. Після цього були постійні конфлікти, що й стало причиною неприязні. "Він (Россошанський, - ред.) розповів, що його син дійсно збив на авто сестру Ноздровської. В автомобілі знаходилися ще люди. За його словами, син не втікав, а вийшов з авто і намагався надати першу медичну допомогу. Він викликав швидку та поліцію. З його слів, син приймав активну участь у розслідуванні. Він також проплатив матеріальне відшкодування сім'ї сестри Ноздровської", - додав Аброськін.