У стриптезерш з'явились конкуренти - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53
У стриптезерш з'явились конкуренти

TaylorLorenz

У стриптезерш з'явились конкуренти

Андроїд R2-DD і TripleCPU виступили в клубі Sapphire - разом зі справжніми танцівницями

На міжнародній виставці споживчої електроніки CES, яка проходить в Лас-Вегасі з 9 по 11 січня, показали роботів-стриптизерок. Хоча, як показали виступи, професійним стриптизерам і стриптизеркам поки не варто переживати — найближчим часом роботи точно не залишать їх без роботи. Про це розповідає Вокруг Света.

 «Мені здається, ці роботи дуже незручні, в житті ніхто так не рухається. Їм потрібні уроки танців на жердині», - зазначив один з глядачів

Відвідувачам виставки роботи не сподобалися. Багато хто скаржився, що андроїди нереалістичні. «Мені здається, ці роботи дуже незручні, в житті ніхто так не рухається. Їм потрібні уроки танців на жердині», - зазначив один з глядачів. Інші звинуватили CES в сексизмі. На думку засновниці стартапу MakeLoveNotPorn Сінді Галлоп, організатори виставки створили некомфортне для жінок середовище. Галлоп вважає, що роботи-стриптизерки підсилюють упереджене ставлення чоловіків щодо жінок, які беруть участь у виставці. У CES дійсно є проблеми з гендерною нерівністю — жінки не виступали на заході з доповідями два роки поспіль.

R2-DD і TripleCPU створив британець Джіллс Уокер в 2008 році. Роботи зібрані в тому числі з частин манекенів і камер відеоспостереження.