Цукерберг: Facebook чекають зміни - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 33.28
Цукерберг: Facebook чекають зміни

«Публікації від компаній, брендів та медіа витісняють особисті моменти, які поєднують нас один з одним».

Фото із Facebook.

Волинь-нова

Цукерберг: Facebook чекають зміни

«Це має сприяти змістовній взаємодії людей»

Засновник Facebook Марк Цукерберг заявив, що вирішив змінити алгоритм наповнення стрічки соцмережі. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, інформує «Українська правда».

«Нещодавно ми отримали зворотній зв’язок від нашого співтовариства про те, що публікації від компаній, брендів та медіа витісняють особисті моменти, які поєднують нас один з одним», – розповів Цукерберг.

Після впровадження цих змін, він очікує, що люди витрачатимуть менше часу у Facebook.

Він зазначив, що його компанія провела дослідження. Воно показало, що використання соцмереж для спілкування з близькими позитивно впливає на самопочуття людей.

На основі цих висновків, Цукерберг вирішив внести зміни до алгоритму формування стрічки Facebook.

«Коли ці зміни запрацюють, ви бачитимите менше публічного контенту, як-от публікацій від компаній, брендів та ЗМІ. Публічний контент, який ви бачите, буде стандартизований – це має сприяти змістовній взаємодії людей», – вважає Цукерберг.

Після впровадження цих змін, він очікує, що люди витрачатимуть менше часу у Facebook. Однак Цукерберг впевнений, що ці зміни будуть більш корисним для життя користувачів та функціонування самої соцмережі у довгостроковій перспективі.