На Волині вівса сіють найбільше в Україні - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.06 € 33.81
На Волині вівса сіють найбільше в Україні

Слово і діло

На Волині вівса сіють найбільше в Україні

Рекорди у сфері сільського господарства побили відразу кілька областей

Про це у своїй щорічній інфографіці повідомляє видання «Слово і Діло», пише Агравері.

Так, у Волинській області минулого року посівна площа під урожай вівса склала максимальною для України — 38,5 тис. га, а в Миколаївській — рекордні 8 тис. га під урожай олійного льону. У Тернопільській області зафіксували найбільший показник зростання індексу сільгосппродукції (7,5%), а в Черкаській області було вирощено найбільше сільськогосподарських тварин у живій масі.

У Волинській області минулого року посівна площа під урожай вівса склала максимальною для України — 38,5 тис. га.

Відзначаються також успіхи регіонів у соціальній сфері. 8 тисяч 133 гривні — найвища середня зарплата в регіонах зафіксована в Донецькій області. Рівненська область стала єдиною, де відзначений приріст населення, а Київська стала лідером за обсягом прийнятого в експлуатацію житла.

Чемпіоном України з реалізації програм енергоефективності стала Львівська область. У Вінницькій області минулого року було зафіксовано найбільше сонячних електростанцій (25% об'єктів), а рекордна в Україні кількість малих гідроелектростанцій розташована в Хмельницькій області (21% об'єктів).

Сумська область посіла перше місце в рейтингу за найкращий діловий клімат серед регіонів, Одеська стала першою за показниками обсягу експортованих послуг за кордон ($561,2 млн). А ось найбільше електромобілів купили жителі Харківської області — 406 одиниць.