У Луцьку дитину-інваліда утримують в нелюдських умовах - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.48
У Луцьку дитину-інваліда утримують в нелюдських умовах

Волинь-нова

У Луцьку дитину-інваліда утримують в нелюдських умовах

Антисанітарія та цілковитий безлад. В таких умовах проживають батько та його важкохвора донька в одній із квартир будинку на вулиці Грабовського, 7а

Про це стало відомо департаменту муніципальної варти Луцької міської ради від їх сусідів. Жителі цього будинку подали скаргу до департаментк, що батько та донька ведуть асоціальний спосіб життя. Чоловік постійно погрожує сусідам насильством, а також часто порушує нічний спокій. У квартирі відсутні туалет та ванна, що супроводжує за собою постійний сморід, який поширюється на весь під’їзд. Чоловік постійно щось приносить додому зі смітників та розводить в квартирі багаття.

Сусідські діти бояться самі виходити на вулицю, тому люди, втомившись жити в страху, шукають допомоги.
Інспектор департаменту муніципальної варти, який прибув за вказаною адресою, був шокований умовами проживання даної сім’ї. У квартирі суцільна антисанітарія. Він склав на чоловіка адміністративний протокол за ст. 150 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

У квартирі відсутні туалет та ванна, що супроводжує за собою постійний сморід, який поширюється на весь під’їзд. Чоловік постійно щось приносить додому зі смітників та розводить в квартирі багаття.

Даний випадок не можна залишити без уваги соціальних служб адже вже завтра ми подамо до них відповідні листи, адже дитині-інваліду потрібен професійний медичний догляд. Дівчинка знаходиться у важкому стані, а такий батько їй точно не допоможе.