Піротехніки ДСНС знищили на Турійщині 97 боєприпасів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
Піротехніки ДСНС знищили на Турійщині 97 боєприпасів

Волинь-нова

Піротехніки ДСНС знищили на Турійщині 97 боєприпасів

Днями фахівці аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Волинській області проводили роботи по знищенню боєприпасів часів Другої світової війни

Як повідомляє УДСНС України у Волинській області, до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що поблизу  автодороги, що біля сіл Мокрець та Туричани Турійського району, виявлені металеві предмети, які нагадують застарілі боєприпаси.

Після ретельного обстеження території з міношукачами було вилучено всього 97 боєприпасів часів Другої світової війни:  авіабомби ФАБ-100 (3 од.), артилерійські снаряди (20 од.), мінометні міни (24 од.), ручні гранати (50 од.). Усі виявлені небезпечні знахідки знищено на підривному майданчику.

Сапери обласного управління ДСНС, які виїхали на місце події ідентифікували знахідки як авіабомби, мінометні міни та артилерійські снаряди та ручні гранати різного калібру. Після ретельного обстеження території з міношукачами було вилучено всього 97 боєприпасів часів Другої світової війни:  авіабомби ФАБ-100 (3 од.), артилерійські снаряди (20 од.), мінометні міни (24 од.), ручні гранати (50 од.). Усі виявлені небезпечні знахідки знищено на підривному майданчику.