«Зараз на дорогах, як на фронті» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.44 € 33.53
«Зараз на дорогах, як на фронті»

Волинь-нова

«Зараз на дорогах, як на фронті»

Замість лежачих поліцейських у Києві будуватимуть підвищені над дорогою «зебри»

На українських дорогах в ДТП Тисячі людей гинуть українських дорогах через неправильне облаштування пішохідних переходів Тисячі людей гинуть українських дорогах через неправильне облаштування пішохідних переходів щороку гине 5 тисяч людей, третина з яких – це пішоходи. Експерти нарікають на неправильне облаштування пішохідних переходів, котре стає причиною смертей і каліцтв, ідеться в сюжеті ТСН.

Такі «зебри» служитимуть довше, а для машин будуть безпечніші.

У центрі уваги киян у січні опинився перехід на бульварі Вацлава Гавела, де в новорічні свята водій не помітив двох дівчат, унаслідок чого вони опинилися в лікарні. Там само загинула жінка, котра переходила дорогу по зебрі – водій не встиг загальмувати. Міжнародний аудитор з безпеки дорожнього руху Олександр Крижанівський оглянув перехід і дійшов висновку, що він облаштований у незручному місці. «Тут необхідне освітлення самого переходу», - наголосив він.

У «Київдорсервісі», який має облаштовувати перехрестя, запевняють, що стежать за ситуацією та намагаються зупинити гонщиків водіїв. «Нашого водія зупинити можна тільки лежачим поліцейським. Зараз на дорогах, як на фронті», - визнає директор комунального підприємства Віктор Черній. За його словами, торік у столиці поклали 40 таких перешкод і встановили стільки ж світлофорів, а ще – вирішили переймати європейський досвід і будувати підвищені на 10 см пішохідні переходи, котрі також потребують зниження швидкості, але не настільки небезпечні для підвіски автомобілів.