Росія обезкровлена: лідера їхніх біатлоністів Антона Шипуліна не допустили до Олімпіади-2018! - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.48
Росія обезкровлена: лідера їхніх біатлоністів Антона Шипуліна не допустили до Олімпіади-2018!

Рідна сестра Антона Шипуліна Анастасія Кузьміна (обоє на фото) давно зрозуміла, що з Росією краще не зв’язуватися, і перейшла захищати кольори Словаччини.

Фото із сайту Vesti.Ru.

Волинь-нова

Росія обезкровлена: лідера їхніх біатлоністів Антона Шипуліна не допустили до Олімпіади-2018!

У Пхьончхан мають право їхати лише троє стріляючих лижників Путіна: Антон Бабіков, Тетяна Кімова та Уляна Кайшева

Міжнародний олімпійський комітет не допустив лідера біатлонної збірної Росії Антона Шипуліна, який зараз займає 4-е місце в загальному рейтингу Кубка світу, до Олімпійських Ігор у південно-корейському Пхьончхані. «STOP» загорілося і перед іншими сильними учасниками команди: Олексієм Волковим і Євгеном Гаранічевим.

Можливо, тут свою роль зіграла база допінг-тестів московської лабораторії, яку анонім передав у WADA в листопаді. На її основі одразу 300 російських спортсменів підозрюються у вживанні допінгу.

Одразу 300 російських спортсменів підозрюються у вживанні допінгу.

Також заборонили виступати на Зимовій Олімпіаді шестиразовому олімпійському чемпіону із шорт-треку Віктору Ану (у 2011 році змінив громадянство Південної Кореї на Російської Федерації) і дворазовому чемпіону світу з лижних гонок Сергію Устюгову.

А вже сьогодні в італійському Ріднау стартує Чемпіонат Європи з біатлону, де українці представлені майже найсильнішим складом. Перший день змагань –  індивідуальні гонки. Об 11:00 на старт вийдуть чоловіки (Руслан Ткаченко, Тарас Лесюк, Сергій Семенов, Андрій Доценко, Артем Тищенко, Артем Прима), а о 14:30 – жінки (Ольга Абрамова, Ірина Варвинець, Юлія Журавок, Марія Панфілова, Надія Бєлкіна, Яна Бондар). 

Петро ПАС.