Рівнянкам «розблокували» банківські картки за 13000 гривень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53
Рівнянкам «розблокували» банківські картки за 13000 гривень

Волинь-нова

Рівнянкам «розблокували» банківські картки за 13000 гривень

Від телефонних шахраїв знову потерпіли двоє жителів області

В обох випадках шахраї «розблоковували» їхні картки та представилися працівниками служби безпеки банків. Таким чином, 59-річну жительку Вараша ошукали на 914 гривень, а 60-річну — на 12 тисяч 500 гривень, повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області.

Відомості за цими фактами внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України.

59-річну жительку Вараша ошукали на 914 гривень, а 60-річну — на 12 тисяч 500 гривень.

Крім того, телефонні шахраї на сьогодні надсилають повідомлення про заблокування картки із різних номерів мобільних операторів із контактним телефоном для термінового уточнення інформації. У подальшому діють уже за стандартною схемою.

Поліцейські застерігають громадян при подібних телефонних дзвінках про заблокування картки перервати розмову, а при отриманні смс — не телефонувати у відповідь та з’ясувати все в оператора колцентру за номером, зазначеним на звороті картки. Можна також звернутися безпосередньо у відділення, де відкритий рахунок,  зробити запит через систему інтернет-банкінг або зателефонувати на спецлінію 102. Утім, у жодному разі не панікувати та не робити поспішних необдуманих учинків.