Родичі жертв MH17 виграли суд у США проти Гіркіна: $400 млн компенсації - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.48
Родичі жертв MH17 виграли суд у США проти Гіркіна: $400 млн компенсації

Фото: https://www.pravda.com.ua

Волинь-нова

Родичі жертв MH17 виграли суд у США проти Гіркіна: $400 млн компенсації

Група родичів жертв катастрофи рейсу MH 17 виграла справу у американському суді, яка дає їм право на компенсацію у сотні мільйонів доларів США

Позов був поданий членами сімей 25 жертв катастрофи MH17, 10 з яких є громадянами Нідерландів. Справу порушили проти одного з лідерів російських окупантів Ігоря Гіркіна, пише УП.

Американський суддя виніс вердикт 21 грудня. Суд постановив, що сумарна компенсація родичам жертв трагедії має становити 400 мільйонів доларів – по 20 мільйонів доларів кожному. 

«Ця справа не про гроші, а про справедливість для сімей, ми хочемо уваги на світовій арені для справи, і для тих, хто несе відповідальність за цю страшну трагедію»

Крім того, в повідомленні ідеться, що шанс справді отримати компенсації «дорівнює нулю», адже Гіркін в суд не з’явився, за домашньою адресою в Москві його не знайшли.

Адвокати родичів жертв авіакатастрофи мають намір заарештувати майно Гіркіна. Втім, його може бути недостатньо, щоб виплатити сотні мільйонів доларів. «Ця справа не про гроші, а про справедливість для сімей, ми хочемо уваги на світовій арені для справи, і для тих, хто несе відповідальність за цю страшну трагедію», - зазначив адвокат родичів Флойд Вінсер.

Нагадаємо, 17 липня 2014 року «Боїнг-777» авіакомпанії Malaysia Airlines, що виконував рейс МН-17 Амстердам – Куала-Лумпур, упав у захопленій Донецькій області – усі 298 осіб загинули.

Експерти встановили, що пасажирський літак збили з установки «Бук», привезеної з Росії. РФ свою причетність заперечує. За висновком Bellingcat, «Бук» перевозив відставний російський генерал-майор Сергій Дубинський («Хмурий»).