«Покрова – наше свято, Бандера – наш герой!»: Львівська облрада рекомендувала вивішувати червоно-чорний прапор - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53
«Покрова – наше свято, Бандера – наш герой!»: Львівська облрада рекомендувала вивішувати червоно-чорний прапор

УНІАН

«Покрова – наше свято, Бандера – наш герой!»: Львівська облрада рекомендувала вивішувати червоно-чорний прапор

Визначено дні і порядок використання революційного стягу

Депутати Львівської облради затвердили порядок використання революційного червоно-чорного прапору ОУН на Львівщині під час відзначення дат, пов’язаних із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшануванням пам’яті героїв.

Як повідомляє УНІАН з посиланням на «Zaxid.net», за відповідне рішення під час засідання Львівської облради 30 січня проголосували 62 депутати.

Так, депутати рекомендували піднімати червоно-чорні прапори біля адміністративного будинку Львівської облради на вул. Винниченка у Львові та на будівлях, у яких розташовані органи місцевого самоврядування на Львівщині.

Так, депутати рекомендували піднімати червоно-чорні прапори біля адміністративного будинку Львівської облради на вул. Винниченка у Львові та на будівлях, у яких розташовані органи місцевого самоврядування на Львівщині: 

- 1 січня, під час святкування дня народження голови проводу ОУН Степана Бандери; 

- 3 лютого, у день створення ОУН; 

 - 5 березня, у день вшанування смерті генерал-хорунжого, головнокомандувача УПА Романа Шухевича; 

- 21 травня, у День пам'яті жертв політичних репресій; 

- 14 червня, у день народження першого голови Проводу українських націоналістів Євгена Коновальця; 

- 30 червня, у день проголошення Акту відновлення української держави і день народження Романа Шухевича; 

- 30 липня, у день створення Української військової організації; 

- 14 жовтня, у день захисника України та день створення УПА; у день створення Української головної визвольної ради.

При цьому у дні вшанування пам’яті героїв національно-визвольних змагань революційний прапор ОУН рекомендували вивішувати із чорною стрічкою.

Також депутати рекомендували керівникам підприємств, установ і організацій, незалежно від форм власності, громадських об’єднань Львівщини підтримувати цю ініціативу, і вивішувати революційний прапор ОУН на будівлях у дні, затверджені в додатку до ухваленого рішення.

Нагадаємо, 26 січня Сейм Польщі ухвалив законопроект про заборону пропаганди так званої «бандерівської ідеології».

Ухвалений закон стосується визначення злочинів українських націоналістів та українських організацій, що співпрацювали з Третім рейхом, а також можливості запуску, відповідно до ст. 55 закону про Інститут національної пам’яті Польщі, кримінальних проваджень проти осіб, які заперечують ці злочини.

У відповідь на схвалення закону МЗС України заявило, що Польща намагається зобразити українців «злочинними націоналістами».