Понад 7 років проведе за ґратами ковельчанин, який викрадав автомобілі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.06 € 33.81
Понад 7 років проведе за ґратами ковельчанин, який викрадав автомобілі

Фото: http://times.cv.ua

Волинь-нова

Понад 7 років проведе за ґратами ковельчанин, який викрадав автомобілі

Прокуратурою Волинської області підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні про незаконне заволодіння транспортними засобами та умисне знищення майна, вчинені 19-річним ковельчанином

У вересні 2016 року раніше судимий за крадіжку молодик разом зі своїм однолітком, який зараз перебуває в розшуку, в одному із сіл Вінничини, запевнивши власника автомобіля «BMW Х5» у намірах його придбати, викрали авто під час тесту, а потім спалили його.

У жовтні цього ж року молодик уже з іншим спільником у той самий спосіб викрадали таке саме авто уже в Луцьку, проте його власник вчинив активний опір та зміг припинити їхні дії.

У жовтні цього ж року молодик уже з іншим спільником у той самий спосіб викрадали таке саме авто уже в Луцьку, проте його власник вчинив активний опір та зміг припинити їхні дії. Зловмисники втекли, завдавши чоловікові тілесних ушкоджень.

Наприкінці квітня 2017 року ковельчанин уже самостійно викрав автомобіль «Ford Scorpio» з подвір'я будинку на бульварі Лесі Українки у рідному місті.

Вироком Ковельського міськрайонного суду його визнано винним у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.ч. 2, 3 ст. 289 та ч.2 ст. 194 КК України, й призначено покарання у виді 7 років та 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією майна.

Окрім того, з молодика буде стягнуто матеріальну шкоду в розмірі понад 210 тис. грн. та моральну шкоду в розмірі 30 тис. грн., завдану власнику знищеного авто.
Наталка МУРАХЕВИЧ, прес-секретар прокурора Волині