На Волині перед судом постануть члени злочинної групи, яка виготовляла амфетамін - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
На Волині перед судом постануть члени злочинної групи, яка виготовляла амфетамін

Фото: http://times.cv.ua

Волинь-нова

На Волині перед судом постануть члени злочинної групи, яка виготовляла амфетамін

Прокуратура Волинської області затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення низки наркозлочинів організованою злочинною групою у складі двох волинян та одного мешканця Рівненщини

З березня по жовтень 2017 року чоловіки (наймолодшому з них – 28, найстаршому – 32, організатору ж злочинної діяльності групи, раніше судимому за злочини в сфері незаконного обігу наркотиків – 30), придбавши необхідні прекурсори та обладнання, необхідні для виготовлення амфетаміну, й облаштувавши місця для його хімічного синтезу (дачні будиночки у садівничих товариствах у Луцьку та поблизу обласного центру Волині), а також використовуючи відкриті ділянки місцевості поза межами населених пунктів, як от лісова посадка чи берег річки, для швидкого знищення слідів вчинення злочину в разі викриття, виготовляли цю психотропну речовину, перевозили її в Луцьк та забезпечували збут.

Під час обшуків у місцях злочинної діяльності вилучено обладнання та прекурсори для виготовлення амфетаміну, а також понад 200 г. психотропної речовини.

Нагадаємо, затримали наркоділків завдяки скоординованим прокуратурою Волинської області діям правоохоронців 13 жовтня 2017 року.

Під час обшуків у місцях злочинної діяльності вилучено обладнання та прекурсори для виготовлення амфетаміну, а також понад 200 г. психотропної речовини.

Членів ОЗГ обвинувачують у незаконному виготовленні, зберіганні, перевезенні з метою збуту та незаконному збуті психотропних речовин у великих та особливо великих розмірах, організації та утриманні місць для незаконного виготовлення психотропних речовин, незаконному придбанні, зберіганні, перевезенні прекурсорів з метою їх використання для виготовлення психотропних речовин, незаконному виготовленні, придбані та зберіганні обладнання, призначеного для виготовлення психотропних речовин (кримінальні правопорушення, передбачених ч. 3 ст. 307, ч. 3 ст. 311, ч. 3 ст.313, ч. 3 ст. 28 ч. 2 ст. 317 КК України).

Далі – слово за судом.

Наталка МУРАХЕВИЧ, прес-секретар прокурора Волині