Українську комедію нагородили на фестивалі в США - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
Українську комедію нагородили на фестивалі в США

Еспресо

Українську комедію нагородили на фестивалі в США

Чотири нагороди отримала українська комедія «П'ять хвилин» на міжнародному кінофестивалі в американському місті Орландо

Про це повідомляє Gazeta.ua.

— Головні події відбуваються на похороні заможного чоловіка, — розповідає режисер Яна Антонець, 29 років. — З промови брата можна зрозуміти, що той керував серйозними справами. Родичі претендують на спадок. Намагаються довести один одному свою прихильність до померлого. Роблять це пафосно й так награно, що ніхто не помічає порожню труну. Покійний хотів мати могилу на високому пагорбі. Дорогою на гору катафалк наїхав на камінь. Двері машини відчинилися, труна випала, а з неї тіло. Мертвий скотився. На нього натрапляють тракторист, браконьєри, двоє поліцейських і сільські лікарі.

Українську короткометражку «П'ять хвилин» відзначили в номінаціях «Найкраща комедія», «Найкраща сцена», «Найкращий вираз ідеї в короткій формі».

На фестивалі в Орландо взяли участь фільми з 41 країни. Українську короткометражку «П'ять хвилин» відзначили в номінаціях «Найкраща комедія», «Найкраща сцена», «Найкращий вираз ідеї в короткій формі».

— Журі сподобався дощ із риби. Двоє браконьєрів вирішили глушити рибу динамітом. Від вибуху здобич впала їм на голову. Технічно це зробити важко. В тазики й полотна накладали рибу, а потім підкидали. В цей час знімальний кран з верхньої точки летів униз на волаючого актора разом з рибою. Сцена триває кілька секунд, а працювали над нею три години, — про­довжує режисер.

Знімали фільм «П'ять хвилин» на Київщині. Бюджет стрічки становить 1 мльйон гривень.