Прокуратура наполягає, що Маневицька райрада перевищила повноваження - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
Прокуратура наполягає, що Маневицька райрада перевищила повноваження

Фото: http://mediasat.info

Волинь-нова

Прокуратура наполягає, що Маневицька райрада перевищила повноваження

Маневицька місцева прокуратура в суді наполягатиме на необхідності повернення до місцевого бюджету понад 355 тис. грн.

Маневицька місцева прокуратура звернулася до Волинського окружного адміністративного суду з позовом в інтересах держави, аби визнати протиправним та скасувати рішення Маневицької районної ради від 09 листопада 2017 року, згідно якого відтерміновано повернення сільськогосподарськими виробничими кооперативами до районного бюджету коштів на суму понад 355 тис. грн.

Прийняття такого рішення не передбачено чинним законодавством та виходить за межі повноважень ради, а зазначені грошові кошти є позикою, переданою суб’єктам господарювання на підставі двосторонніх договорів.

Відстрочка повернення до бюджету територіальної громади району такої значної суми коштів суперечить інтересам держави

Відстрочка повернення до бюджету територіальної громади району такої значної суми коштів суперечить інтересам держави, які полягають у забезпеченні належного фінансування інших бюджетних програм та заходів.

У зв’язку із цим прокурори наполягатимуть на визнанні рішення районної ради протиправним та домагатимуться його скасування.

Нагадаємо, що за втручання прокуратури минулоріч уже скасовано рішення Маневицької районної ради про відтермінування повернення сільськогосподарськими кооперативами району коштів на суму 435 тис. грн.

Прес-служба прокуратури області