В Голобах - першість ОТГ з настільного тенісу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.02 € 33.32
В Голобах - першість ОТГ з настільного тенісу

Волинь-нова

В Голобах - першість ОТГ з настільного тенісу

Спортивна арена зібрала 30 учасників, які були поділені на дві вікові групи

4 лютого в спортивному залі НВК «Загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів- гімназія» смт Голоби проходили змагання з першості ОТГ з настільного тенісу.

Як повідомляє сайт Голобської громади, зберігається гарна тенденція, що окрім учасників із селища Голоби до спортивних баталій долучаються мешканці сіл нашої громади, зокрема були представлені села Дарівка, Великий Порськ, Байківці, Бруховичі та Нужель.

У старшій віковій групі у фінал вийшли Прокопчук Вадим, Зиц Вадим, Крочук Оксана, Ткачук Сергій, Зиц Юрій та Кокоха Віктор. В напруженій боротьбі за призові місця учасники прикладали максимум зусиль і, як результат, перемогли найкращі.

Окрім учасників із селища Голоби до спортивних баталій долучаються мешканці сіл нашої громади, зокрема були представлені села Дарівка, Великий Порськ, Байківці, Бруховичі та Нужель.

Переможцями стали Ткачук Сергій- І місце, Зиц Вадим- ІІ місце, Зиц Юрій- ІІІ місце. В дитячій групі перемогу здобув учень школи с. Бруховичі Стоянович Віталій, друге та третє місця посіли учні школи смт Голоби Давидов Микола та Мельник Михайло відповідно.

Представники громади дякують учасникам та оргінізаторам спортивного дійства. Запрошуємо долучатися до спортивних заходів і надалі.