Погода: яким сьогодні день до обіду, такою буде і перша половина наступної зими… (Карти гідрометеоцентру і пісня) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
Погода: яким сьогодні день до обіду, такою буде і перша половина наступної зими… (Карти гідрометеоцентру і пісня)

Прогноз погоди на 7 лютого.

Карта – Український гідрометеоцентр.

Волинь-нова

Погода: яким сьогодні день до обіду, такою буде і перша половина наступної зими… (Карти гідрометеоцентру і пісня)

За прогнозом чергового інженера-синоптика Волинського обласного гідрометеоцентру Світлани Гончаренко 7 лютого буде хмарно, без істотних опадів

На дорогах ожеледиця. Видимість – 1 – 2 км. Вітер південно-східний, 5 – 10 метрів за секунду. Температура повітря по області вдень – від 2 до 7 градусів морозу.

За багаторічними спостереженнями, найтепліше 7 лютого було у 2004-у році – плюс 11,4 градуса, найхолодніше – у 1954-му – мінус 25,0 градуса.

Такою буде погода сьогодні на Волині.
Такою буде погода сьогодні на Волині.

 Найтепліше 7 лютого було у 2004-у році – плюс 11,4 градуса, найхолодніше – у 1954-му – мінус 25,0 градуса.

Народний прогноз погоди:

7 лютого відзначається день пам’яті святителя Григорія Богослова.

У минулі часи за цим днем судили про майбутню зиму. Яким день буде зранку до обіду, такою буде і перша половина наступної зими, а погода з обіду до вечора вказувала на другу половину зими. Густий туман передвіщав мор худоби, а ясна погода – до сприятливого року.

Прогноз погоди на завтра:

8 лютого буде хмарно з проясненнями, вночі місцями невеликий сніг, вдень мокрий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер південно-східний, 7 – 12 метрів за секунду. Температура повітря по області: вночі – 1 –6 градусів морозу, вдень – від 2 градусів морозу до 3 градусів тепла.

 

Джерело: Джерела: Український гідрометеоцентр, Волинський гідрометеоцентр, Sinoptik.ua.