Міжшкільний навчально-виробничий комбінат зробили комфортним для навчання - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53
Міжшкільний навчально-виробничий комбінат зробили комфортним для навчання

Волинь-нова

Міжшкільний навчально-виробничий комбінат зробили комфортним для навчання

Завершено ремонт одного з приміщень

У приміщенні швейного цеху ще влітку відремонтовано дах, а нещодавно замінено вікна, встановлені нові двері, відремонтовано стіни, встановлено сучасне освітлення, зроблені тепловідбиваючі екрани за радіаторами опалення. Всі ці заходи дали можливість підвищити температуру у приміщенні на 4 градуси. Нині тут комфортно навчатися учням та працювати педагогам. Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» повідомив радник Луцького міського голови Ігор Поліщук.

На цей рік в бюджеті передбачено 800 тис. грн. на капремонт даху головного корпусу комбінату.

Крім того, за його словами, на цей рік в бюджеті передбачено 800 тис. грн. на капремонт даху головного корпусу комбінату.

Міжшкільний навчально-виробничий комбінат Луцької міської ради заснований у 1978 році з метою поглиблення базової трудової підготовки школярів 9-11 класів, організації професійного консультування учнівської молоді та реалізації потреб учнів в отриманні професії відповідно до їх інтересів, нахилів, здібностей та наявних умов. За роки незалежності України даний навчальний заклад підготував 13 275 випускників.