Азербайджан не на жарт розізлив Португалію у чвертьфіналі футзального Євро – 1:8! (Відео)

cheaptripua.com.ua

Футзалісти з берегів Каспійського моря забили вже на першій хвилині – проте ще до перерви одержали півдесятка у відповідь. У другому таймі «вольовий» розгром продовжився…

О 19.00 за київським часом у словенській Любляні розпочався чвертьфінальний поєдинок між збірними Азербайджану та Португалії. Азербайджанці (а якщо точніше – бразильці з паспортами закавказької держави) відкрили рахунок в самісінькому дебюті поєдинку. Едуардо віддав на Евертона Кардосо – а той поцілив у ворота португальців.

Станом на середину другого тайму рахунок був вже 7:1!

Це не на жарт розізлило «європейських бразильців». Ще до перерви вони відповіли п’ятьма голами. Станом на середину другого тайму рахунок був вже 7:1! Остаточний результа – 8:1!

Нагадаємо, що о 22.00 у другому сьогоднішньому чвертьфіналі збірна України поміряється силами із беззаперечним грандом європейського футзалу – збірною Іспанії.