Від Іспанії пропустили лише раз. Але так і не забили… (Відео)

Проти цього удару іспанців не допоміг й Іваняк.

Національна збірна України поступилася у чвертьфіналі футзального Євро-2018 найсильнішій збірній нашого континенту

Чемпіонат Європи з футзалу-2018. Чвертьфінал. Іспанія – Україна – 1:0 (Пола, 18 хв.).

Скільки разів наш голкіпер Євген Іваняк за цей матч рятував українські ворота, але гол, який йому з далекої відстані забив іспанець Пола, ще довго буде приходити у кошмарних снах до Євгена. Прикро. Адже воротар був закритий гравцями і не побачив мить разючого удару, коли шкіряний по дузі влетів у ліву «дев’ятку» від кіпера…

В атаці у нас нічого так і не вийшло.

Увесь матч наші билися з чемпіонами, як леви, точніше, захищалися, адже в атаці у нас нічого так і не вийшло (Відео).

Вище голови не стрибнули. Хоча програли, до речі, з найменшим результатом у чвертьфіналі. Але це так – слабка втіха. Щоб думати про вищі досягнення, не обійтися нам без натуралізації чарівників м’яча – бразильців, що практикують тепер майже всі збірні на чемпіонаті…

Давайте згадаємо виступи «синьо-жовтих» на футзальному Євро-2018.

Груповий етап. 1 тур. Румунія – Україна – 2:3.

Груповий етап. 2 тур. Португалія – Україна – 5:3.

Чвертьфінал. Іспанія – Україна – 1:0 (Відео).

Тобто в Любляні ми здобули 1 перемогу і зазнали 2 поразок, різниця м’ячів – 6:8.

Результати інших чвертьфінальних матчів:

Сербія – Казахстан – 1:3.

Словенія – Росія – 0:2.

Португалія – Азербайджан – 8:1.

У півфіналах зустрічаються:  Росія – Португалія (четвер, 8 лютого, 19:00) і Казахстан – Іспанія (четвер, 8 лютого, 22:00).

В суботу, 10 лютого, відбудуться матч за 3-є місце (19:00) і фінал (21:45).