Погода: наші пращурі сьогодні боялись заметілі… (Карти гідрометеоцентру і пісня) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.06 € 33.81
Погода: наші пращурі сьогодні боялись заметілі… (Карти гідрометеоцентру і пісня)

Прогноз погоди на 8 лютого.

Карта – Український гідрометеоцентр.

Волинь-нова

Погода: наші пращурі сьогодні боялись заметілі… (Карти гідрометеоцентру і пісня)

За прогнозом чергового інженера-синоптика Волинського обласного гідрометеоцентру Світлани Гончаренко сьогодні, 8 лютого, буде хмарно з проясненнями, очікується невеликий мокрий сніг

 Слабка ожеледь, налипання мокрого снігу. На дорогах ожеледиця. Вітер східний, 7 – 12 метрів за секунду. Температура повітря по області: вночі – від 0 до 5 градусів морозу, вдень – від 3 градусів морозу до 2 градусів тепла.

За багаторічними спостереженнями, найтепліше 8 лютого було у 1990-у році – плюс 11,3 градуса, найхолодніше – у 1976-му – мінус 29,6 градуса.

Такою буде погода сьогодні на Волині.
Такою буде погода сьогодні на Волині.

Найтепліше 8 лютого було у 1990-у році – плюс 11,3 градуса, найхолодніше – у 1976-му – мінус 29,6 градуса.

Народний прогноз погоди:

8 лютого вшановується пам’ять преподобного Ксенофонта і дружини його Марії. У минулі часи передбачати погоду нашим пращурам допомагали миші: якщо на Ксенофонта вони вилазять з-під снігу, слід чекати відлиги.

У давнину цього дня побоювалися заметілі, оскільки вона вказувала на поганий урожай майбутнього року: «Заметіль на хати – будуть погані харчі».

Прогноз погоди на завтра:

9 лютого буде хмарно з проясненнями, очікується невеликий мокрий сніг. Слабка ожеледь, налипання мокрого снігу. На дорогах ожеледиця. Вітер північний, 5 – 10 метрів за секунду. Температура повітря по області: вночі – від 0 до 5 градусів морозу, вдень – від 3 градусів морозу до 2 градусів тепла.

 

Джерело: Джерела: Український гідрометеоцентр, Волинський гідрометеоцентр, Sinoptik.ua.