Український колектив «Atmasfera» визнали «Гуртом року» в Нью-Йорку (ВІДЕО) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.48
Український колектив «Atmasfera» визнали «Гуртом року» в Нью-Йорку (ВІДЕО)

COMA

Український колектив «Atmasfera» визнали «Гуртом року» в Нью-Йорку (ВІДЕО)

Гурт став лауреатом престижної у США музичної премії Roundglass Music Awards 2018 і отримав нагороду в номінації «Гурт року»

На закритій церемонії нагородження, що відбулась 26 січня 2018 року у Нью-Йорку, українські артисти представили свою пісню «На глибині» («In the Depth») у трьох номінаціях – «Гурт року», «Пісня року» та «Найкраще музичне відео». ATMASFERA боролися з 72-ма колективами з усього світу за право називатись кращими гуртом, - пише COMA.

Ми використовуємо в своїй музиці мантри – це древні звукові вібрації, які мають позитивний цілющий вплив на стан людини, допомагають зрозуміти самих себе і легше сприймати довколишні події.

Музиканти ATMASFERA кажуть: «У сьогоднішні не легкі часи для рідної країни, прониклива етно-музика особливо актуальна. Люди знаходять в композиціях ATMASFERA більше, ніж просто звуки музичних інструментів або гарні емоції. Ми використовуємо в своїй музиці мантри – це древні звукові вібрації, які мають позитивний цілющий вплив на стан людини, допомагають зрозуміти самих себе і легше сприймати довколишні події».

Зазначимо, що композиція «На Глибині» («In the Depth») є саундтреком до документальної кінострічки про події на сході України під назвою «Одесити на Донбасі» режисера Олександра Авщарова.