У Пхьончхані страшенна холоднеча – глядачам видаватимуть шапки та грілки - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 33.28
У Пхьончхані страшенна холоднеча – глядачам видаватимуть шапки та грілки

УНІАН

У Пхьончхані страшенна холоднеча – глядачам видаватимуть шапки та грілки

Олімпійські ігри в Південній Кореї будуть найхолоднішими за останні десятиліття  

Зимові Олімпійські ігри в Пхьончхані стануть найхолоднішими за останні кілька десятиліть. До цього найбільш холодною Олімпіадою вважалися Ігри в норвезькому Ліллегаммері в 1994-му, де середня температура становила –11 С. Останні зимові Олімпіади (Ванкувер, Турин, Сочі) були суцільно теплими, інформує УНІАН.

Очікується, що під час церемонії відкриття Ігор-2018 температура буде коливатися від 2 до 5 градусів морозу, а з урахуванням сильного вітру холод сягатиме як мінімум 10 градусів. Про це повідомляє Reuters.

Очікується, що під час церемонії відкриття Ігор-2018 температура буде коливатися від 2 до 5 градусів морозу, а з урахуванням сильного вітру холод сягатиме як мінімум 10 градусів.

 Організатори Олімпіади-2018 скликали спеціальну прес-конференцію, присвячену погодним умовам під час Ігор. Оскільки стадіон в Пхьончхані, на якому відбудеться церемонія відкриття, є відкритим, організатори вирішили подбати про глядачів, а також про спортсменів.

«Для всієї глядацької аудиторії передбачений компліментарний набір, що включає в себе шапочку і грілки для рук. Такий же комплект буде видаватися спортсменам», – зазначив виконавчий директор оргкомітету Олімпійських ігор-2018 Крістоф Дюбі.

Організатори намагаються також значно скоротити традиційний парад спортсменів, замість 4 годин знаходження атлетів на холоді обіцяючи лише дві.

«Існує досить надійний план організації переміщень атлетів – їм буде наданий автобус, який під'їде зовсім близько до стадіону. Крім цього, буде організовано додатковий обігрів, щоб учасникам церемонії було комфортно чекати виходу. Також в учасників параду буде можливість виїхати зі стадіону раніше, ніж закінчиться церемонія», – заявив виконавчий директор оргкомітету Дюбі.