Перше золото Пхьончхану виборола спортсменка із «синьо-жовтої» країни - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.06 € 33.81
Перше золото Пхьончхану виборола спортсменка із «синьо-жовтої» країни

УНІАН

Перше золото Пхьончхану виборола спортсменка із «синьо-жовтої» країни

Щоправда, перемогу здобула представниця не України – а дружньої нам Швеції

В Пхьончхані (Південна Корея) завершився розіграш першого комплекту нагород зимової Олімпіади-2018, де у жіночому скіатлоні перемогу здобула Шарлотта Калла зі Швеції, повідомляє УНІАН з посиланням на офіційний сайт змагань.

В Пхьончхані (Південна Корея) завершився розіграш першого комплекту нагород зимової Олімпіади-2018, де у жіночому скіатлоні перемогу здобула Шарлотта Калла зі Швеції.

Дистанцію 15 км (по 7,5 класичним і ковзанярським ходом) спортсменка подолала за 40 хвилин 44,9 секунди. Другою фінішувала норвежка Маріт Бйорген (відставання в 7,8 секунди), третьою – Кріста Пармакоскі з Фінляндії (10,1).

 Спортсменки довгий час йшли в єдиній лідируючій групі з 10-12 лижниць. Однак, за 3 км до фінішу Калла зробила ривок, який і став для неї переможним у цій гонці. Українка Тетяна Антипенко фінішувала на 45-му місці (4 хвилини 46.3 секундв відставання), а Марина Анцибор – 53-тя (+5:33.3).