У Луцькому виші урочисто вручили дипломи магістрам - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53
У Луцькому виші урочисто вручили дипломи магістрам

http://lutsk-ntu.com.ua

У Луцькому виші урочисто вручили дипломи магістрам

Святкова церемонія з нагоди випуску магістрів Луцького національного технічного університету пройшла 10 лютого, у стінах Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка

Так, перед входом до театру лунала святкова музика. У фойє театру, своєю чергою, виступав духовий оркестр. Поряд були розміщені сім факультетських фотозон, де усі бажаючі робили пам’ятні фото, повідомляє інформаційний відділ Луцького НТУ.

На урочистих зборах були присутні адміністрація, професорсько-викладацький склад, співробітники, випускники університету та усі бажаючі. Під час дійства присутні могли дивитися слайд-шоу з загальноуніверситетськими та факультетськими матеріалами про спеціальності та групи.

«Сьогодні у нас свято. Це – своєрідний  рубікон для цих юнаків і дівчат, що здобули освіту і залишають наш університет», - розпочав захід ведучий. До зали запросили ректорат університету. Ректор, проректори та декани, які були одягнені у мантії, вийшли на сцену, пролунав гімн України. Опісля на сцені виступив академічний камерний оркестр Волинської обласної філармонії «КАНТАБІЛЕ».

Насамкінець під акомпанемент саксофону, на якому грав декан факультету Ростислав Редько, студенти та освітяни станцювали на сцені «шкільний вальс».

«Велика честь у стінах цього прекрасного залу вітати випускників після успішного навчання. В нашому університеті ви мали змогу в натхненній роботі здобути відповідні знання, вміння, навички, які дозволять вам в найближчій перспективі зайняти певну нішу. Думаю, ви доведете, що є не лише патріотами нашої країни, а й прекрасними фахівцями. Безумовно, вам не було легко навчатися, тому що в технічному університеті - висока планка та складний навчальний процес, але ви з гідністю пройшли це. Хочу побажати вам віри в себе, бути активними та постійно самовдосконалюватися», - промовив ректор Луцького НТУ, доктор технічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України Петро Савчук, який вручив дипломи «платиновим» випускникам вишу.

Опісля декани факультетів, працівники деканатів та завідувачі випускових кафедр вручали дипломи своїм випускникам. Під час дійства лунали короткі інформації про факультети. Зокрема, за 23 роки існування факультету бізнесу, «путівку у життя» отримали понад 6000 фахівців, з них магістрів – 950. Цікаво, що 10 випускників машинобудівного факультету навчалися у вузах Європи за програмами подвійних дипломів і отримали додатково дипломи європейського зразка. А у 2017 році факультету будівництва і дизайну виповнилося 40 років. Факультет обліку та фінансів, своєю чергою, створено наказом ректора Луцького державного технічного університету 28 жовтня 1998 року. Розповіли, що на технологічному факультеті наразі ліцензовано сім магістерських та вісім бакалаврських освітніх програм. Факультет екології та приладо-енергетичних систем за дев’ятнадцять років існування випустив 2941 фахівця. Ну а рік заснування факультету комп’ютерних наук та інформаційних технологій – 2005.

Під час дійства ведучі розповіли, що згідно рейтингу вищих навчальних закладів України «ТОП-200», у 2017 році Луцький НТУ увійшов у чверть кращих вишів України. Одним з головних формуючих чинників рейтингу була міжнародна діяльність університету. Результати Луцького НТУ за цією складовою є найвагомішими серед усіх вишів Волині.  Крім того, зауважили ведучі, збільшується кількість іноземних громадян, які виявили бажання навчатися в Луцькому НТУ на підготовчому відділенні, бакалаврській або магістерській програмах: «Сьогодні у нас навчається 40 іноземних студенів (Алжир, Нігерія, Зімбабве, Пакистан, Конго, Лівія, Ангола, Узбекистан, Азербайджан, Туреччина, Афганістан, Польща та Австралія)».

Насамкінець під акомпанемент саксофону, на якому грав декан факультету Ростислав Редько, студенти та освітяни станцювали на сцені «шкільний вальс».