Норвежці «окупували» увесь олімпійський п’єдестал у чоловічому скіатлоні

УНІАН

Українець Олексій Красовський фінішував лише 61-им серед 68-ми учасників гонки

На Олімпіаді в Пхьончхані завершилася гонка серед чоловіків у скіатлоні – 30-кілометровій дистанції, де перші 15 км лижники біжать класичним стилем (по лижні) та ще 15 км вільним (коньковим) стилем. Всі місця на п'єдесталі розподілили лижники з Норвегії. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на офіційний сайт змагань.

Норвезький лижник Сімен Крюгер став олімпійським чемпіоном Пхьончхану. Він подолав дистанцію за 1 годину 16 хвилин 20,0 секунди.

Слідом за Крюгером розташувалися його співвітчизники Мартін Йонсруд Сундбю і Ханс Крістер Холунн.

Росіянин Денис Спіцов фінішував четвертим з відставанням від лідера 12,7 секунди, а від третього місця - 2,8 секунди.

Француз Моріс Маніфіка фінішував в межах 15-секундної зони від переможця на 5-й сходинці. Єдиний українець у цій гонці Олексій Красовський виявився в підсумку лише 61-м, загалом же стартували 68 учасників.