У біатлоні тепер як у футболі – перемагають німці

УНІАН

Арнд Пайффер просто «скористався» провалами на вогневих рубежах фаворитів

Німецький біатлоніст Арнд Пайффер виграв спринтерську гонку на Олімпіаді в Пхьончхані. Запорокою його успіху стала не швидкість, а точна стрільба. Ані француз Мартен Фуркад, ані лідери норвезької біатлонної збірної медалей не здобули – бо стріляли просто жахливо. Приміром, Фуркад тричі схибив на першій стрільбі – тож навіть його неймовірної швидкості не вистачило, аби поборотися за найвищі місця.

«Срібло» виборов чех Міхал Крчмар, «бронзу» – італієць Домінік Віндіш.

78. Володимир Семаков (Україна) (1+2) +2:52.9

Щодо українців, то «на нуль» відстрілявся лише Дмитро Підручний – проте від не надто швидкого Пайффера від відстав на понад 48 секунд і посів лише 21-ше місце…

Щодо українців, то «на нуль» відстрілявся лише Дмитро Підручний – проте від не надто швидкого Пайффера він відстав на понад 48 секунд і посів лише 21-ше місце…

Решта «наших» не вразили ані швидкістю, ані точною стрільбою.