У школі мав двійку з малювання, а тепер створює шедеври... праскою та воском (відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.06 € 33.70
У школі мав двійку з малювання, а тепер створює шедеври... праскою та воском (відео)

Сoma

У школі мав двійку з малювання, а тепер створює шедеври... праскою та воском (відео)

Тернополянин Кирило Богданюк попри вроджену ваду дає уроки іншим

Творити можна не лише з допомогою звичних матеріалів. Це доводить молодий художник з Тернополя, який створює неймовірні картини використовуючи лише гарячу праску та воскові олівці, - пише Coma.ua.

Кирило Богданюк має вроджену ваду, але попри це, ось вже 5 років як активно займається та популяризує нову техніку у мистецтві — енкаустика. Другими словами, це малювання розплавленим воском.

В Україні майстрів, які займаються екнаустикою – одиниці.

В Україні майстрів, які цим займаються – одиниці, передає сайт “Тернополяни”.

Хлопець зізнається, що в дитинстві і мріяти не міг про малювання, а з образотворчого мистецтва завжди мав двійки, адже вчителі розуміли, що давати в руки йому пензля просто немає сенсу. Та пройшов час і зараз він не лише сам творить дива з допомогою воску та праски, але й дає майстер-класи, заробляє цим собі на хліб.

— Цим я можу заробляти, і плюс я ще зараз працюю в якості волонтера, їжджу до інтернатів, і показую цю техніку, — розповідає Кирило. — Паралельно навчаюся на соцпрацівника, працюю з дітьми в таборах.