В Україну приїхали експерти МВФ - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53
В Україну приїхали експерти МВФ

REUTERS

В Україну приїхали експерти МВФ

Команда у складі кількох експертів ключового кредитора України Міжнародного валютного фонду приступила до роботи в Києві

У представництві МВФ в Україні підтвердили початок роботи команди експертів Міжнародного валютного фонду у столиці, передає УНІАН.

Експерти МВФ відвідали Київ для проведення технічних консультацій з українською владою.

Раніше постійний представник Фонду в Україні Йоста Люнгман заявив, що експерти МВФ відвідають Київ в період з 12 по 16 лютого для проведення технічних консультацій з українською владою.

МВФ у березні 2015 року схвалив чотирирічну програму кредитування економіки України EFF на 17,5 мільярда доларів. В рамках цієї програми наша країна отримала від Фонду чотири кредитні транші на загальну суму 8,7 мільярда доларів.

Термін програми закінчується в березні 2019 року. 26 січня президент України Петро Порошенко заявив про виконання країною 80% вимог Міжнародного валютного фонду і підкреслив, що очікує отримання п'ятого кредитного траншу в квітні. За інформацією МВФ, для отримання чергового траншу Україні необхідно забезпечити відповідність пенсійної реформи цілей співробітництва, прийняти закон про приватизацію, привести тарифи на газ у відповідність з імпортним паритетом, створити Антикорупційний суду і прийняти бюджет на 2018 рік з дефіцитом не більше 2,5% ВВП.

Національний банк прогнозує, що в 2018 році Україна отримає від МВФ до 2 мільярдів доларів.