Курси НБУ $ 27.46 € 31.32
Бринзак пояснив невдачі українських біатлоністів «повітряними коридорами», холодом та проблемами з адаптацією

УНІАН

Бринзак пояснив невдачі українських біатлоністів «повітряними коридорами», холодом та проблемами з адаптацією

Можна зробити висновок, що суперники виступають в якихось інших – «паралельних» – умовах

Президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак прокоментував невдачі українських біатлоністів у перші дні Олімпіади, повідомляє УНІАН.

Як відомо, сьогодні кращою серед українок у гонці переслідування стала Віта Семеренко (18-е місце), а серед чоловіків – Дмитро Підручний (34-е місце).

Від нинішніх перегонів переслідування важко очікувати якихось результатів.

«Від нинішніх перегонів переслідування важко очікувати якихось результатів. Стартувати з 14-го місця, з якого стартувала Віта Семеренко – вже програш. До того ж Віта сказала, що траса була важка, на початку гонки їй боліло в ногах. Потім біль минув. Та ще й специфіку стрільбища треба враховувати. Різні повітряні коридори, кому як пощастить», – зазначив Бринзак.

«Але нічого, попереду ще достатньо гонок. Сподіваємося на індивідуальну гонку, мас-старт, естафету. Валя Семеренко саме тому і не стартувала в переслідуванні, тому що хотіла зберегти сили для індивідуальної гонки, яка у неї в цьому сезоні виходила, в рамках Кубків світу було два четвертих місця. Який сенс стартувати з 40-х місць? Шансу отримати нагороду немає», – додав Бринзак.

Він також зазначив, що є обнадійлива обставина.

Обнадіює те, що синоптики обіцяють потепління.

«Обнадіює те, що синоптики обіцяють потепління. Вже 15-го числа начебто має бути мінус один. Гадаю, буде легше. Хоча це ж для кожного спортсмена по-різному. Один холод легко переносить, інший – ні», – сказав Володимир Бринзак, якого цитує ua-football.com.

Прокоментував президент Федерації біатлону України також перепади в точності лідера чоловічої збірної Дмитра Підручного, який у спринті промахів не допустив, а ось у переслідуванні не зумів закрити чотири мішені:

«Це біатлон. Ось Фуркад у спринті мав три промахи, а сьогодні лише один. Знову ж таки – багато залежить від того, в якій повітряний коридор на стрільбищі потрапиш. Можливо, на Дмитрові та інших наших чоловіках позначається фактор адаптації до іншого часового поясу. Вони в Пхьончхані лише десятий день, а практика показує, що організм остаточно адаптується на 13-й-14-й».