Підсумки олімпійського дня: у медальному заліку лідирують Німеччина, Нідерланди, Норвегія та Канада

УНІАН

Канадійці сьогодні обійшли американців

Стали відомі імена всіх медалістів Олімпійських ігор-2018 за підсумками змагань дня, що минув, 12 лютого, повідомляє Новое время:

У загальному медальному заліку лідером залишається команда Німеччини, атлети якої завоювали чотири золоті медалі.

3. Марріт Ленстра (Нідерланди)

У загальному медальному заліку лідером залишається команда Німеччини, атлети якої завоювали чотири золоті медалі. Нідерланди утримали друге місце – три золоті нагороди. Третє місце у Норвегії, в активі якої два золота.

Збірній Канади вдалося обійти США та піднятися на четверту сходинку після того, як її спортсмени виграли за один день два золота та одне срібло.