Шведка Ханна Еберг сенсаційно виграла індивідуальну гонку в Пхьончхані

УНІАН

Українки, на жаль, вкотре гучно провалилися

В Пхьончхані завершилася жіноча індивідуальна гонка у біатлоні, де перемогу сенсаційно здобула Ханна Еберг зі Швеції, повідомляє УНІАН з посиланням на офіційний сайт Ігор.

В Пхьончхані завершилася жіноча індивідуальна гонка у біатлоні, де перемогу сенсаційно здобула Ханна Еберг зі Швеції.

Дистанцію в 15 км. спортсменка подолала за 41 хвилину 07.2 секунди (чистий результат – спортсменка не допустила жодного промаху).

Другий результат у Анастасії Кузьміної зі Словаччини, яка була набагато швидшою, ніж Еберг, але двічі промахнулася на вогневих рубежах (по одному – на другому і третьому) та отримала 2 хвилини штрафу. Її підсумкове відставання склало – 24,7 секунди.

Швидшою за переможницю була і бронзовий призер Лаура Дальмайєр з Німеччини – 1 промах і 41,2 секунди відставання.

Спортсменки збірної України знову провалили гонку в олімпійському Пхенчхані. Юлія Джима фінішувала 20-ою, Валентина Семеренко – 25-ою, Віта Семеренко – 63-ою та Анастасія Меркушина – 70-ою.