Йоганнес Бьо виборов «золото» в «індивідуалці», Мартен Фуркад – без медалі

УНІАН

Кращий з українців – наприкінці третього десятку

В Пхьончхані завершилася чоловіча індивідуальна гонка у біатлоні на 20 км., переможцем якої став норвежець Йоханнес Бе, повідомляє УНІАН з посиланням на офіційний сайт змагань.

Бьо припустився одного промаху на першому і останньому вогневих рубежах, отримав 2 хвилини штрафу, але зумів фінішувати з найкращим результатом – 48 хвилин 03.8 секунди.

На 5,5 секунди від переможця відстав Яків Фак зі Словенії (0 промахів), а бронзу завоював австрієць Домінік Ландентінгер (0) – 14.2 секунди відставання.

До трійки призерів не потрапив знаменитий француз Мартен Фуркад.

На жаль, знову невдало виступили українські біатлоністи. Артем Тищенко зайняв 29-е місце, Володимир Семаков – 31-е, Артем Прима – 46-е і Сергій Семенов – 53-е.