Рівненська фристайлістка Ольга Полюк не пройшла кваліфікацію у Пхьончхані - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
Рівненська фристайлістка Ольга Полюк не пройшла кваліфікацію у Пхьончхані

УНІАН

Рівненська фристайлістка Ольга Полюк не пройшла кваліфікацію у Пхьончхані

Під час другого стрибка спортсменка ризикувала, але впала під час приземлення

Українська фристайлістка Ольга Полюк не зуміла потрапити до Топ-12 кращих за результатами кваліфікації й закінчила виступи на Олімпіаді.

У першій кваліфікації Ольга набрала 82,21 бала і посіла 10-е місце. Цього було недостатньо, аби пройти безпосередньо далі (відбиралися лише 6 спортсменок), повідомляє Укрінформ з посиланням на Sportarena.

У другій кваліфікації Полюк ризикувала, намагаючись виконати складний стрибок з коефіцієнтом 3.750, але впала під час приземлення, через що отримала лише 55,50 бала за виконання. 

«У другій кваліфікації Полюк ризикувала, намагаючись виконати складний стрибок з коефіцієнтом 3.750, але впала під час приземлення, через що отримала лише 55,50 бала за виконання», – зазначається у повідомленні.

Ользі зарахували кращий стрибок – 82.21 бала, але вона знову була лише 10-ю у другій кваліфікації (відбиралися шість кращих). Таким чином, українка посіла 16-е підсумкове місце.