Київське «Динамо» повертається з Афін із нічиєю (Відео)

Циганков забив, але кияни не встояли.

ФК «Динамо» (Київ).

Наші забили першими – проте під завісу зустрічі таки дозволили супернику зрівняти

АЕК (Афіни, Греція) – «Динамо» (Київ, Україна) – 1:1 (0:1 – Віктор Циганков, 19 хв.; 1:1 – Астріт Айдаревіч, 80 хв.)

Ліга Європи. 1/16 фіналу. Перший матч. 15 лютого 2018 року. Афіни. «Олімпійський стадіон – Спірос Луїс». Головний суддя Карлос дель Серро Гранде (Мадрид, Іспанія).

«Офіційний» календарний рік київським динамівцям випало відкривати єврокубковим матчем у Греції. Суперником підопічних Олександра Хацкевича в 1/16 фіналу Ліги Європи жереб визначив афінський АЕК.

Вже в дебюті поєдинку на футбольному майданчику в буквальному розумінні пролилася кров – розсічення зазнав Денис Гармаш. Лікарям довелося оперативно накладати гравцю еластичну пов’язку – у вигляді такої собі «панчохи».

1:1 на виїзді – результат прийнятний. Хоча – враховуючи, що суперником був не «Реал» чи «Баварія» – можна було досягати й більшого.

А ось на 19-й хвилині кияни відкрили рахунок. Дерліс Гонсалес вперто пройшов уперед, прострілив у центр штрафного, м’яч  дістався Віктора Циганкова – і той не схибив!

У другому таймі динамівці якось надто помітно віддали ініціативу суперникам. І за 10 хвилин до кінця основного часу ті таки досягли бажаного. Голкіпер киян Денис Бойко, вочевидь, трішки помилився у виборі позиції – і греки таки зрівняли. Відзначився швед балканського походження Астріт Айдаревіч (Відеоогляд).