Курси НБУ $ 41.45 € 46.11
Південна Корея стрибає від щастя: Юнг Сун Бін – олімпійський чемпіон Пхьончхана

УНІАН

«Господар» змагань переміг  дуже впевнено – це друге «золото» корейців

В Пхьончхані завершилися змагання зі скелетону у чоловіків, де переможцем олімпійського турніру став Юнг Сун Бін, повідомляє УНІАН з посиланням на офіційний сайт змагань.

Корейський спортсмен був лідером після трьох спроб, але зумів не тільки утримати свою перевагу, а й проїхав фінальну спробу з найкращим результатом – 50,02 секунди.

Підсумковий результат Сун Біна 3 хвилини 20,55 секунди.

У боротьбі за призові місця трапилася маленька трагедія для латвійських братів Дукурсів – Мартінс і Томас зайняли, відповідно, 4 і 5 місця. Срібним призером став Микита Трегубов з Росії (1.63 секунди відставання від лідера), бронзовим – британець Дом Парсонс (1,65).