Українські біатлоністки гучно провалили й останню особисту гонку в Пхьончхані (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53
Українські біатлоністки гучно провалили й останню особисту гонку в Пхьончхані (Відео)

Колишня росіянка, а нині – словачка Анастасія Кузьміна фінішувала з прапором Словаччини. Вона стала першою біатлоністкою d scnjhs], хто здобував індивідуальне «золото» на трьох поспіль Олімпіадах.

РБК Спорт

Українські біатлоністки гучно провалили й останню особисту гонку в Пхьончхані (Відео)

Хоча, відверто кажучи, на сестер Семеренко у мас-старті ми вже й не дуже сподівалися

Сьогодні, 18 лютого, о 13.15 за київським часом на Олімпійських іграх у Пхьончхані стартує чоловіча біатлонна гонка з масовим стартом. Щоправда, українським уболівальникам за наших спортсменів переживати не доведеться – бо вони у цій гонці участі не братимуть.

Щоправда, українським уболівальникам за наших спортсменів переживати не доведеться – бо вони у цій гонці участі не братимуть.

Натомість напередодні у жіночому мас-старті честь українського біатлону намагалися відстояти сестри Семеренко. На жаль, безрезультатно. У Валі 19-та позиція, у Віти – 24-та з поміж 30-ти учасниць.

Тріумфувала ж словачка російського походження Анастасія Кузьміна, яка раніше вже завоювала у Пхьончхані дві «срібні» нагороди. Натомість триразова олімпійська чемпіонка Сочі-2014 білоруска Дар’я Домрачева здобула «срібло», яке стало її першою нагородою в Південній Кореї. «Бронзу» виборола норвежка Тіріл Екхоф.  

Біатлон. Гонка з масовим стартом. Жінки:

1. Анастасія Кузьміна (Словаччина) (0+0+0+1) 35:23.0
2. Дар’я Домрачева (Білорусь) (0+0+1+0) +18.8
3. Тіріл Екхоф (Норвегія) (1+0+1+0) +27.7

...
19. Валя Семеренко (Україна) (1+0+0+0) +2:16.9
24. Віта Семеренко (Україна) (0+0+3+0) +3:02.3