Названо найкращі дитячі книжки Всеукраїнського рейтингу «Книжка року 2017» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53
Названо найкращі дитячі книжки Всеукраїнського рейтингу «Книжка року 2017»

Фото: https://osvitoria.media

Волинь-нова

Названо найкращі дитячі книжки Всеукраїнського рейтингу «Книжка року 2017»

16 лютого в Науковій бібліотеці імені М. Максимовича відбулася церемонія нагородження лауреатів Всеукраїнського рейтингу «Книжка року»

Так, серед творів для школярів середніх класів перемогла книга Анни Коршунової «Комп і компанія» («Час майстрів»), у номінації «Підліткова та юнацька література» — «Духи природи» Дари Корній («Віват»), а найкращою пізнавальною та розвивальною книгою став арт-бук Ярини Винницької, Юлії Табенської та Дмитра Осипова «Наречена» («ВСЛ») і енциклопедія Леоніда Ушкалова «Шевченко від А до Я» («ВСЛ»).

Одразу чотири книжки видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» здобули премії

Одразу чотири книжки видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» здобули премії, про що повідомив власник і директор видавництва Іван Малкович на своїй сторінці в Facebook. Серед дитячих — «Велика ілюстрована книга казок» (у номінації «Книжки для малечі та молодших школярів») та «Будинок» Дж. Патрика Льюїса з ілюстраціями Роберто Інноченті, пише osvitoria.media.