Під Білим домом влаштували «лежачий протест» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53
Під Білим домом влаштували «лежачий протест»

Три хвилини - стільки знадобилося нападнику щоб вбити 17 школярів.

Getty images

Під Білим домом влаштували «лежачий протест»

У «День Президентів» студенти влаштували лежачий протест під стінами Білого дому у Вашингтоні після кривавої стрілянини у школі Флориди

Молодь вимагала змінити правила обігу зброї. Акція припала на так званий «Президентський день», який відзначають у США кожного третього понеділка лютого, інформує Телеканал новин 24 з посиланням на «Голос Америки».

Студенти виступили з вимогою запровадити більш жорсткі закони з контролю за зброєю після стрілянини у школі штату Флорида, в якій загинуло 17 осіб.

Учасники акції лежали на асфальті рівно три хвилини, щоб продемонструвати, наскільки мало часу знадобилось нападнику з Флориди, щоб вбити 17 учнів у школі.

Учасники акції влаштували «лежачий протест». Вони лежали на асфальті рівно три хвилини, щоб продемонструвати, наскільки мало часу знадобилось нападнику з Флориди, щоб вбити 17 учнів у школі.

Багатолюдні акції протесту влаштовували у самій Флориді та інших штатах. Як пишуть американські ЗМІ, після кривавої стрілянини у школі Паркленда саме студенти стали найпомітнішою силою, яка виступає за дієві заходи з припинення збройного насильства у США.