Представників ОБСЄ у Рівному цікавили свобода віросповідання та вивчення іноземних мов - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.02 € 33.32
Представників ОБСЄ у Рівному цікавили свобода віросповідання та вивчення іноземних мов

Представники ОБСЄ по всій Україні спілкуються з різними суспільними групами, зокрема представниками влади усіх рівнів та громадянського суспільства.

Прес-служба Рівненської ОДА

Представників ОБСЄ у Рівному цікавили свобода віросповідання та вивчення іноземних мов

В обласному центрі відбулася зустріч делегації Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) з керівниками управлінь та відділів Рівненської ОДА

Представники моніторингової місії цікавилися гуманітарною сферою в нашій області, зокрема обговорили питання освіти та культури, йдеться на сайті Рівненської ОДА. Також гості звернули свою увагу на потреби нацменшин, яких в області зареєстровано 24 об’єднання, впровадження реформ та новий «Закон про освіту».

Представників ОБСЄ серед іншого, цікавило питання вивчення іноземних мов у освітніх закладах області.

«Всі школи на Рівненщині – українські. Окрім цього, у 612 закладах також вивчається англійська мова, у 245 – німецька, у 46 – французька, польську вивчають у 44 закладах та у 2 – іспанську», – розповів начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський.

Обговорили свободу віросповідання, діяльність релігійних організацій та конфесій області та їхні стосунки. 

Окремо обговорили норми Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації». Зокрема, свободу віросповідання, діяльність релігійних організацій та конфесій області та їхні стосунки. 

Нагадаємо, що метою роботи місії є збір інформації, спостереження, встановлення фактів і звітування про ситуацію по всій Україні. До її повноважень не входить робити висновки або проводити будь-які розслідування.