«Хокей і німці»: у чвертьфіналі збірна Німеччини сенсаційно здолала шведів

Тепер вони домінують не лише у футболі, а й у хокеї...

УНІАН

Зуміли вигризти перемогу в овертаймі

У Пхьончхані завершилися чвертьфінальні матчі хокейного турніру Олімпіади-2018. Деякі з них були відзначені сенсаційними результатами. Збірна Німеччини в овертаймі переграла збірну Швеції – срібних призерів минулої Олімпіади в Сочі, інформує УНІАН.

По ходу матчу німці вели в рахунку – 2:0 і 3:1. У кінцівці третього періоду «Тре Крунур» зуміли зрівняти рахунок – 3:3.

Проте вже на другій хвилині овертайму Патрік Реймер закинув вирішальну шайбу, яка вивела німців у півфінал.

Основний час також не виявив переможця в поєдинку Чехія – США. Безгольовим виявився і овертайм. В серії булітів єдиний гол був на рахунку чеської команди. Таким чином, чехи – у чвертьфіналі.

В інших двох матчах команда олімпійських атлетів Росії крупно обіграла норвезьку збірну (6:1), а канадська команда мінімально здолала фінів (1:0).