«Динамо» грає в безгольову нічию з АЕКом і виходить в 1/8 Ліги Європи

Попри добрячий мороз, на полі було справді спекотно!

ФК "Динамо"

У морозяному Києві точилася запекла футбольна битва

«Динамо» (Київ, Україна) – АЕК (Афіни, Греція) – 0:0

Ліга Європи. 1/16 фіналу. Матч-відповідь22 лютого 2018 року. Київ. НСК «Олімпійський». Головний суддя Матей Юг (Словенія).

У доволі непростому поєдинку в морозяному Києві «Динамо» відстояло нульову нічию в поєдинку-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи.

Впродовж усього матчу греки були дещо активнішими й щосили прагнули забити. Адже результат першого поєдинку змушував їх діяти саме так.

Завдяки голу на чужому полі тиждень тому в Афінах (перший матч закінчився з рахунком 1:1) кияни виходять в 1/8.

Водночас «динамівці» – особливо в першому таймі – аж так відверто до своїх воріт не притискалися – за першої ліпшої нагоди намагаючись відповідати власними випадами.

Після перерви АЕК ще наполегливіше пішов уперед – і таки мав шанси забити! Водночас і киянам вдалися кілька гострих контратак – але на завершальній стадії «динамівцям» бракувало точності і вправності.

Цікаво, що АЕК вилітає з Ліги Європи, не зазнавши жодної поразки в усіх десяти зіграних поєдинках.