Священик з Горохова знявся у новому українському фільмі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.84 € 31.41
Священик з Горохова знявся у новому українському фільмі

Іван Сидор - священик Михайлівського Золотоверхого монастиря.

Фото із архіву Івана Сидора

Священик з Горохова знявся у новому українському фільмі

Іван Сидор взяв участь у зйомках фільму «Прощена неділя»

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці, пише Район.Горохів.

Як розповів священик у сюжеті телеканалу СТБ, фільм про те, як маленький хлопчик з окупованої території приїхав до Києва.

«Знявся у кіно «Прощена неділя». Цікавий досвід, харизматичний і талановитий режисер Саша Кириенко, чудовий, глибокий і повчальний сценарій стрічки», - прокоментував він зйомки стрічки.

Як розповів священик у сюжеті телеканалу СТБ, фільм про те, як маленький хлопчик з окупованої території приїхав до Києва. «Згідно із сюжетом, його батьки загинули під час «бомбьожки». І він бажає смерті своїм ворогам. І священик повинен навіть дитині змогти пояснити, що цього бажати не можна», - каже Іван Сидор.

Довідково:

Іван Сидор змалку прислуговував у храмі. Спершу у Свято-Троїцькому храмі Олександрійського подвір'я м. Одеси (з 1999 р. - Свято-Троїцький грецький собор), а з 1994 до 2006 рр. прислужник Свято-Вознесенського храму м. Горохова Волинської області.

1 вересня 1995 р. був зарахований до 1 класу Горохівської середньої загальноосвітньої школи-гімназії, яку закінчив у 2006 році. Закінчив музичну школу по класу акордеон. За період навчання у школі співав у гурті-студії «Кобзарик», «Щедрик». Щорічно брав участь у конкурсі дзвонарів у місті Луцьку.

20 серпня 2006 р. вступив на перший курс Київської православної богословської академії.

Нині - священик Михайлівського Золотоверхого монастиря.