Рівненському «Кардиналу» сьогодні відступати вже нікуди (Відео)

У цю мить, здавалось, що перемога вже буде за нами.

Сardinal-rivne.com.

Вчора наші земляки програли свій перший чвертьфінальний матч Екстра-ліги на Дніпропетровщині

Чемпіонат Екстра-ліги, плей-офф, ¼ фіналу, перший матч.  «Титан» (Покровське) – «Кардинал-Рівне» – 5:4 (1:0 – Орест Боргун, 1 хв.; 2:0 – Анатолій Міленький, 6; 3:0 – Валерій Грицовець, 9; 3:1 – Сергій Піддубник, 16; 3:2 – Богдан Новак, 22; 3:3 – Володимир Кручок, 26; 3:4 – Олександр Басіч, 31; 4:4 – Євген Леміш, 36; 5:4 – Валерій Грицовець, 37.

24 березня 2018 року, Покровське, спорткомплекс «Юність».

Уже на 9-ій хвилині матчу рівняни «горіли» 0:3. І передбачити, що на 31-ій уже виграватимуть – 3:4, напевне, не міг ніхто у той момент.

Але підопічні уродженця Волині Сергія Піддубного, окрилені прикладом граючого тренера («розмочив» рахунок у грі саме коуч!), здійснили, здавалось би, неймовірний камбек і перевернули все догори дригом.

Щоправда, лише на кілька хвилин. Бо в кінці поєдинку господарі змогли не лише зрівняти рахунок, а й вирвати перемогу – 5:4.

Як це відбувалось, дивіться тут:

А це значить, що сьогодні, у другому матчі, рівняни права на поразку вже не мають, адже чвертьфінальна серія відбувається до двох вікторій. Початок двобою у Покровському – 13:00.