Як правило, забороняють продаж алкоголю з 22-ї вечора до 8 ранку.
Фото «Українська правда».
Місцева влада отримала право обмежувати продаж алкоголю
Це не стосується ресторанів
Президент Петро Порошенко дозволив надати органам місцевого самоврядування право обмежувати продаж алкоголю в певний час доби.
Про це свідчать дані на офіційному сайті Верховної Ради стосовно законопроекту№3149, який народні депутати ухвалили у березні, інформує «Українська правда».
«Сільські, селищні та міські ради в межах відповідної адміністративної території можуть встановлювати заборону продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання у визначений згідно їх рішення час доби», – йдеться зокрема в тексті закону.
А ось безалкогольне пиво можна буде продавати.
Обмеження не поширюються на ресторанне господарство.
Порушення заборони торгівлі алкоголем тягнутиме за собою адміністративну відповідальність.
Покарання, передбачене Кодексом про адміністративні правопорушення, – накладення штрафу від 30 (510 гривень) до 100 (1,7 тис.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Закон набуває чинності в наступний день після опублікування.
Додаткові заборони продажу алкоголю у нічний час існують, зокрема, у таких містах як Львів, Івано-Франківськ, Черкаси, Ужгород, Луцьк, тощо.