Вже 19 військовослужбовців дивляться з фото на стелі Героїв в центрі Нововолинська - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 25.04 € 27.75
Вже 19 військовослужбовців дивляться з фото на стелі Героїв в центрі Нововолинська

Олег Пушкарук поповнив сумний список нововолинців

Zik

Вже 19 військовослужбовців дивляться з фото на стелі Героїв в центрі Нововолинська

Сьогодні зранку у шахтарське місто надійшла сумна звістка

ночі, близько 4-ї години ранку, в жорстокому бою біля містечка Золоте Попаснянського району Луганської області загинув 49- річний мешканець Нововолинська Олег Пушкарук.

Він, як і його двоюрідний брат Володимир Пушкарук, який поліг за Україну в серпні 2014-го у боях за звільнення Іловайська, відзначався мужністю та відповідальністю.

Боєць служив у 9-й роті 3- ї батальйонно – тактичної групи (БТГР) 14 –ї окремої механізованої бригади. Доброволець, згодом – контрактник, Олег вже більше двох років перебував у зоні бойових дій. Він, як і його двоюрідний брат Володимир Пушкарук, який поліг за Україну в серпні 2014-го у боях за звільнення Іловайська, відзначався мужністю та відповідальністю.

Без батька залишилося двоє дітей. На Схід привезти додому Героя відправиться волонтер, депутат обласної ради Валерій Курстак з колегами. На жаль, сумний список на стелі Героїв в центрі Нововолинська поповнюється. Олег Пушкарук буде дев’ятнадцятий… Дав би Бог, щоб останній…

Роксолана ВИШНЕВИЧ