Популярне кіно просто неба переглядатимуть у Рівному - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.70 € 31.49
Популярне кіно просто неба переглядатимуть у Рівному

Рівне вечірнє

Популярне кіно просто неба переглядатимуть у Рівному

Це буде 16 травня на майданчику, що перед Рівненським краєзнавчим музеєм.

- У кінотеатр хочеться, а паритися в задушливій залі - ні? Найкращий варіант у таку прекрасну пору року це дивитися кіно під зорями в самому центрі Рівного, поруч з одним з найстаріших та найгарніших приміщень міста - на майданчику перед музеєм, при цьому отримуючи насолоду від прекрасного парку навколо, поринувши у минуле через історію життя художника та педагога Георгія Косміаді, якому присвячений фільм «Грецький горішок», - каже директор музею Олександр Булига у коментарі для "Рівне вечірнє".

Вхідний квиток - 10 гривень, але не поспішайте з ним розлучатися після сеансу, ним ви зможете скористатися у вихідні - суботу чи неділю для перегляду музейних експозицій.

- Отож користуйтеся тим, що у Рівному з 14 по 19 травня проходитиме "Музейний марафон-2018" і показ фільму «Грецький горішок» (16 травня о 21:30 у краєзнавчому музеї) один із багатьох заходів цього марафону та проходитиме у рамках проекту "Ніч у музеї".

Приходьте та отримайте справжню насолоду для душі та відпочиньте від бурхливих напружених буднів.

Вхідний квиток - 10 гривень, але не поспішайте з ним розлучатися після нашого сеансу, ним ви зможете скористатися у вихідні - суботу чи неділю для перегляду музейних експозицій, - наголошують музейники.