Курси НБУ $ 36.57 € 37.17
 Сезон нічного кіно під відкритим небом розпочнеться з «Одержимості»

Стрічка розповідає про молодого барабанщика, який хоче досягнути вершин майстерності.

ГО «МОЛОДІЖНА ПЛАТФОРМА».

Сезон нічного кіно під відкритим небом розпочнеться з «Одержимості»

Цієї суботи на стадіоні Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки покажуть чудовий фільм

26 травня на стадіоні спортивного комплексу СНУ (вул. Ярощука, 30) о 21:00 відбудеться відкриття літнього сезону нічних кінопереглядів від проекту «Lutsk night cinema». Кінолюбам пропонують завітати на перегляд геніальної стрічки режисера Дам’єна Шазелла «Одержимість».

Організатори пояснюють, що обрали саме цей фільм про молодого амбітного музиканта, адже головний герой — це узагальнений образ людей, які над усе намагаються досягнути мети. Заради цього, вони постійно працюють над собою, вчаться у майстрів та готові йти на жертви.

 Організатори радять брати із собою покривальця, каремати, засоби від укусів комарів та будь-які інші речі, які допоможуть насолоджуватися фільмом

Кожен з учасників події зможе взяти участь у конкурсах, які будуть проведені перед показом стрічки. Переможці отримають цікаві призи. Окрім того, на відкриття сезону завітає музичний гурт «111».

Проект «Lutsk night cinema» пропагує здоровий спосіб життя, тому на захід заборонено приносити алкоголь. Організатори радять брати із собою покривальця, каремати, засоби від укусів комарів та будь-які інші речі, які допоможуть насолоджуватися фільмом.

Зверніть увагу — кіноперегляд безкоштовний. Однак відвідувачі зможуть підтримати проект добровільним внеском

Після показу на глядачів чекатимуть 2 маршрутки, які поїдуть у напрямку 40-ого кварталу та вул. Львівської.


Для тих, хто хоче дізнатися про проект «Lutsk night cinema» більше, запрошуємо відвідати його Facebook-сторінку та Instagram.

ГО «МОЛОДІЖНА ПЛАТФОРМА».

Telegram Channel