Курси НБУ $ 36.57 € 37.42
Поліція: режисер Кантер застрелився у бочці – не хотів бруднити кров’ю землю

Слідство виявило кілька передсмертних листів Леоніда Кантера

Фото: https://zaxid.net

Волинь-нова

Поліція: режисер Кантер застрелився у бочці – не хотів бруднити кров’ю землю

За даними слідства, український режисер Леонід Кантер залишив кілька передсмертних листів і ретельно продумав свій відхід із життя

Він вистрілив у себе в залізній бочці, щоб не забруднити своєю кров'ю землю, яку дуже любив та оберігав. Про це агентству  «Укрінформ» розповів начальник Бахмацького районного відділу поліції Юрій Жула, пише «Гордон».

За його словами, слідство виявило кілька передсмертних листів Кантера і встановило, як саме він готував свій відхід із життя. Режисер постелив у бочці ковдру чи покривало, ліг і вистрілив з автомата собі в голову. «Він був за екологію, надзвичайно любив і цінував ділянку, на якій жив, і хотів, щоб людям ця земля залишилася чистою, щоб крові там не було», – зазначив Жула.

У листах режисера йдеться, що він «свою місію виконав і йде далі, і що хоче, щоб розпочате ним продовжували його однодумці та послідовники»

У листах режисера йдеться, що він «свою місію виконав і йде далі, і що хоче, щоб розпочате ним продовжували його однодумці та послідовники», повідомив поліцейський.

За його словами, можливо, далися взнаки психологічні травми, отримані режисером на війні (Кантер знімав документальні фільми про оборону Донецького аеропорту і про загибель у зоні АТО оперного співака Василя Сліпака, позивний Міф).

Алкоголю покійний не вживав.

Тіло Кантера виявили 4 червня в селі Обірки Чернігівської обалсті, де він жив останніми роками. Поліція перевірила та відкинула версію вбивства режисера, визначивши, що це був суїцид.

Telegram Channel