Курси НБУ $ 41.40 € 48.27
49-річний мешканець Рівненщини побив двох поліцейських

Зловмиснику загрожує позбавлення волі на строк до п’яти років.

Pixabay

49-річний мешканець Рівненщини побив двох поліцейських

В ізоляторі тимчасового тримання перебуває житель Острога, який вчора завдав тілесні ушкодження двом правоохоронцям під час виконання ними службових обов’язків

Близько 14-ї години на проспекті Незалежності міста працівники місцевого відділу поліції зафіксували порушення правил зупинки транспортного засобу. Під час складання адміністративного протоколу правопорушник, 22-річний острожанин, поводив себе зухвало, висловлюючи своє невдоволення діями правоохоронців, і на їхні зауваження не реагував.

49-річний чоловік наніс удари в різні частини тіла двом поліцейським.

Через деякий час до місця події під’їхав його близький родич, який почав конфліктувати із поліцейськими, шарпати їх за формений одяг, не реагуючи на зауваження працівників поліції щодо припинення його протиправних дій. Під час інциденту 49-річний чоловік наніс удари в різні частини тіла двом поліцейським. До зловмисника застосували спецзасіб — кайданки та доставили до відділу поліції.

Поліцейським, які отримали забої та осадження, лікарі «швидкої» надали допомогу на місці. У поліції за фактом умисного заподіяння працівникові правоохоронного органу тілесних ушкоджень під час виконання службових обов'язків розпочали досудове розслідування у кримінальному провадженні за частиною 2 статті 345 Кримінального кодексу України.

Жителя Острога затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання про повідомлення йому про підозру та обрання міри запобіжного заходу.

Джерело: Відділ комунікації поліції Рівненської області
Telegram Channel